Rozważasz leasing Mercedesa? To może być bardzo dobry pomysł!

0
393
leasing mercedes

Mercedes to marka, która przez lata była synonimem luksusu i obiektem pożądania niejednego polskiego kierowcy. Mercedesy budzą szczególnie duże zainteresowanie wśród przedsiębiorców – właściciele firm wybierają te auta z uwagi na prestiż, bardzo wysoki komfort jazdy, osiągi oraz niezawodność w warunkach intensywnej eksploatacji. Standardowym wyborem w biznesie jest leasing Mercedesa, który naprawdę może się opłacać. W naszym artykule podpowiadamy, jak korzystnie wyleasingować luksusowy samochód z gwiazdą w logo.

Dlaczego leasing?

Leasing operacyjny to dla wielu polskich przedsiębiorców oczywisty wybór w sytuacji, gdy pojawia się konieczność wprowadzenia nowego pojazdu do firmy – czy to użytkowego, czy osobowego. Dzięki finansowaniu zakupu nie ma potrzeby „mrożenia” gotówki, którą można swobodnie obracać w ramach działalności.

Leasing pozwala przedsiębiorcy użytkować nowy pojazd bez ponoszenia wysokich kosztów początkowych. Rata leasingu jest dopasowywana do możliwości finansowych użytkownika, stanowiąc oczywiście koszt uzyskania przychodu (korzyść podatkowa).

Warto również wspomnieć o elastyczności, tak ważnej w każdym biznesie. Przedsiębiorca decydujący się na leasing Mercedesa może wybrać sposób zakończenia umowy – wykupić pojazd lub wymienić na nowy.

Samą umowę można rozbudować o dodatkowe opcje, w tym ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie GAP, umowę serwisową czy dodatkowy pakiet gwarancyjny, zachowując przy tym akceptowalną dla przedsiębiorcy wysokość raty.

Modele Mercedesa dostępne w ofertach leasingu

W praktyce nie ma znaczenia, który model niemieckiej marki wpadł Ci w oko lub najlepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania w zakresie funkcjonalności. Możesz zdecydować się na leasing dowolnego Mercedesa z aktualnej gamy modelowej producenta. Wszystko oczywiście zależy od potrzeb i budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na miesięczną ratę.

W ofertach leasingu znajdziesz takie modele Mercedesa jak: GLC, GLA, GLE, B Klasa, CLA, GLB, C Klasa, CLS, E Klasa czy A Klasa. Wiele egzemplarzy jest dostępnych od ręki, co stanowi ogromną zaletę w kontekście ograniczonej podaży nowych samochodów – nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę leasingu Mercedesa?

Mało który przedsiębiorca narzeka na nadmiar wolnego czasu. Prowadzenie biznesu wymaga zajmowania się dziesiątkami spraw jednocześnie. Dlatego osobiste porównywanie wielu ofert leasingu to nienajlepszy pomysł. Na szczęście jest dla niego alternatywa.

W poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty leasingu Mercedesa skontaktuj się z doradcą iBemo, który znajdzie dla Ciebie odpowiedni model niemieckiej marki, przygotuje kalkulację kosztów leasingu i zapewni kompleksową pomoc na etapie zawierania oraz późniejszej obsługi umowy leasingowej.

Ważną zaletą iBemo jest to, że dzięki wsparciu grupy dealerskiej Bemo Motors usługa ta gwarantuje dużą dostępność pojazdów prosto od dealera, w najlepszej cenie i w szerokiej gamie wersji napędowych oraz wyposażenia.

Ze szczegółami oferty iBemo możesz się zapoznać na stronie internetowej https://ibemo.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here